fbpx
Açılş Saatleri: 09.00-19.00 / Pazartersi-Cumartesi
İletişim +90 532 460 11 79

Smoker Line Giderme

NASIL ÇALIŞIR?

Botoks, sinir impulslarını tedavi edilen bölgedeki kaslara bloke ederek çalışır. Kaslar artık hareket etmediğinden, derinin üstündeki çizgiler sürekli olarak takviye edilmez. Deneyimli bir kozmetik cerrahı veya dermatolog kasları hassas bir şekilde hedefleyebilir ve sonuçların oldukça doğal görünmesini sağlamak için doğru miktarda botulinum toksini sunabilir.

SMOKER’İN HATLARI İÇİN BİRLEŞTİRME TEDAVİSİ

Genellikle, Botox dikey dudak çizgilerini tedavi etmek için tek başına kullanılmaz. Bunun yerine, Restylane gibi bir dermal dolgu maddesiyle eşleştirilir. Dolgu, bölgedeki kırışıklıkların görünümünü azaltmak için cildin dolmasına yardımcı olur. Ardından, Botox cildi daha da pürüzsüzleştirmek için biraz rahatlama sağlar. Bazı dermatologlar ayrıca ağız çevresinde fraksiyonel lazer yüzey yenileme gerçekleştirir. Bu teknik, uzun süreli gençleştirme sağlamak için cilt altındaki kollajen üretimini artırabilir.

HERKES İÇİN DEĞİL BOTOX SMOKER’İN HATLARI İÇİN

Aslında ruj çizgilerini sabitlemek için Botoks kullanımıyla ilgili çok fazla tartışma var. Bazı doktorlar bu tedaviyi hiç önermemektedir. Gerçek şu ki, dudakları tedavi etmek alnı tedavi etmekten farklıdır (Botoks genellikle kullanılır). Kaşınız yüz ifadeleriyle ilgileniyor; ancak kelimeler oluşturmak için gereken karmaşık hareketliliği gerektirmez. Buna karşılık, ağzınızın oldukça hareketli kalması gerekir, böylece konuşabilir, şarkı söyleyebilir, gülümseyebilir, yiyebilir ve normal bir şekilde içebilirsiniz (umarım sigara içmeye devam edemezsiniz!)

Sigara içen kişinin sırasındaki herhangi bir enjeksiyon hatası veya dozaj yanlış hesaplaması açıkça konuşma yeteneğinizi önemli ölçüde etkileyebilir. Ağzınızın bir tarafı sarkmaya başlarsa, hafif bir felç geçirmiş gibi görünmeye başlayabilirsiniz. Halkın konuşmasını, şarkı söylemesini veya bir çalgı çalmayı içeren bir işi veya hobisi olan insanlar bu prosedürden vazgeçirilir. Doğru yapılsa bile, dudak bölgesinde Botoks enjeksiyonu yaptıktan sonra bazı sesleri söylemekte hafif bir zorluk çekebilirsiniz. Etkiler yıpranacaktır, ancak bu birkaç ay sürebilir.

Open chat
DNA Clinic
Merhaba, Hoş Geldiniz
Size Nasıl yardımcı olabiliriz?
Powered by